КВУ: Місцеві вибори в Україні відбудуться

  Недійсними можуть визнати лише результати волевиявлення в окремих населених пунктах. Про це повідомив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
  На його думку, головною проблемою цьогорічних перегонів є сам закон, згідно з яким ТВК формували із порушенням балансу представників політичних сил. Уже під час реєстрації можливі порушення, коли документи одних кандидатів прийматимуть без застережень, а незручних для влади представників зніматимуть на зфальшованих підставах. За місцевими виборами наглядатимуть 2 тисячі фахівців з КВУ. Очікують і прибуття в Україну місії ОБСЄ. Найбільші проблеми Комітет виборців прогнозує у  великих містах, де конкурують кандидати від влади та опозиції з однаковим рейтингом та ресурсами. Це Одеса, Івано-Франківськ, Житомир і Миколаїв.

  Олександр Черненко, голова правління Комітету виборців України: "Я говорив би ще і про невеликі міста чи деякі села, які знаходяться у приміській зоні, де дорога земля і вихід до води. Там є у нас такі села, де 2 дільниці, а така йде жорстка боротьба, якої не буде у великому місті. Класичний приклад - це село Козин у Кончі-Заспі, де постійно змінювалися мери, були відставки".

  Попередній матеріал
  Турчинов знову побував на допиті в СБУ
  Наступний матеріал
  МЗС підтверджує звільнення українських моряків
  Теги: