5.ua

Турчинов закликав Росію припинити погрози і підтримку тероризму

  Припинити втручання у внутрішні справи української держави і шантаж, а також відвести свої війська від східного кордону України закликав Російську федерацію виконувач обов’язків Президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

  Він назвав сепаратистів терористами, "які взяли в заручники, фактично, весь Донецький регіон, вже давно перейшли межу людяності. Озброєні злочинці захоплюють адміністративні будівлі, беруть у заручники громадян, зокрема українських та зарубіжних журналістів, катують та вбивають патріотів України".

  Олександр Турчинов повідомив, що антитерористичну операцію поновили, "враховуючи реальну небезпеку та необхідність захистити людей".

  Голова ВРУ вважає, що Росія на державному рівні підтримує тероризм в Україні, коли росіяни самі постійно потерпають від терористичних атак на своїй території. "РФ координує та відкрито підтримує вбивць-терористів на сході нашої країни. Не маючи жодних підстав, керівництво Росії дозволяє собі нахабним чином втручатись у внутрішні справи України", – наголосив Турчинов.

  Водночас, він заявив, що антитерористична операція припинятися не буде. "Ми не будемо відступати перед терористичною загрозою та продовжимо і надалі вживати заходів щодо захисту життя наших громадян" – запевнив в. о. Президента.

  Попередній матеріал
  Серед озброєних бойовиків у Слов'янську є представники Росії, Білорусі, Казахстану - ЗМІ
  Наступний матеріал
  На Одещині мікроавтобус зіткнувся з вантажівкою – є жертви
  Теги:
  Loading...