Фото: @Segozavr / Twitter

Серед озброєних бойовиків у Слов'янську є представники Росії, Білорусі, Казахстану - ЗМІ

  У Слов'янську серед озброєних бойовиків присутні добровольці з Росії, Білорусі, Казахстану та інших колишніх радянських республік.

  Про це повідомляє УНІАН з посиланням на американський тижневик TIME.

  Кореспондент американського видання взяв інтерв'ю у самопроголошеного "народного мера" Слов'янська В'ячеслава Пономарьова, який раніше працював у бізнесі з виробництва мила, а нині закликає президента Росії Володимира Путіна прийти на допомогу сепаратистам.

  "Ми потребуємо зброї, розумієте? У нас закінчуються запаси усього, але дух не вичерпується", - сказав Пономарьов.

  За даними американського кореспондента, кількість озброєних людей під керівництвом Пономарьова, як він сам стверджує, сягала 2,5 тисяч осіб на початку тижня.

  "Цю кількість неможливо перевірити. Багато з його озброєних прихильників вдягнуті у цивільний одяг і не є, частиною якоїсь військової чи організованої воєнізованої групи", - зазначає TIME.

  Також зазначається, що серед бійців Пономарьова є і козаки.

  "Його озброєні угруповання, як він сам визнає, складаються із добровольців, які приїхали з Росії, Білорусі, Казахстану та інших частин колишнього Радянського Союзу. Але Київ б'є на сполох, говорячи про сепаратистські заворушення, яким постачаються гроші, зброя та війська від російської влади. У Слов'янську це виглядає не так", - вказує американський тижневик.

  Попередній матеріал
  Міжбанк закрився доларом по 11,50 грн
  Наступний матеріал
  Турчинов закликав Росію припинити погрози і підтримку тероризму
  Теги:
  Loading...