Турчинов свідчив у СБУ

  Як політичний тиск розцінює повторний допит в СБУ Олександр Турчинов. Заступник лідера партії "Батьківщина" свідчив півтори години. За його словами, запитували те, саме що минулого разу - два тижні тому.
  Колишній перший віце-прем`єр - свідок у справі про розмитнення 11 мільярдів кубометрів газу. Компанія "РосУкрЕнерго", нагадаємо, в суді довела у Стокгольмському арбітражі незаконність розмитнення і вимагає від "Нафтогазу України" повернення газу та компенсацій. СБУ порушила кримінальну справу за фактом збитків державі через дії посадовців, що призвело до такого рішення закордонного суду. 

  Олександр Турчинов, перший заступник голови ВО "Батьківщина": "Я зараз маю багато роботи,щодо підготовки до виборів і безумовно не стою тут під дверима, щоб одразу по виклику  іти на допит, у мене свій графік . Але коли мені стало відомо, що є бажання зі мною поспілкуватися, мене не було  поруч із СБУ і я попросив  керівника Служби зустирітися із слідчим і  отримати повістку. Тому мені  незрозуміло,чому у ЗМІ  керівництво Служби почало так  голосно питати, де я знаходжусь".

  Попередній матеріал
  У Греції страйкують далекобійники - в країні кілометрові затори
  Наступний матеріал
  Французькі спецслужби намагаються попередити теракт у Парижі
  Теги: