Олександр Турчинов
Олександр Турчинов 5 канал

Турчинов спрогнозував підвищення з/п військових та розповів про зміни у "оборонці"

Секретар РНБО спрямував у Кабмін листа щодо підвищення грошового забезпечення військовослужбовців

Підвищення заробітних плат для військових прогнозує секретар РНБО. Про це Олександр Турчинов заявив під час відвідування передових позицій сил АТО на Луганщині, передає "5 канал". За словами посадовця, зміни можливі вже від наступного року. Принаймні їх пропонуватимуть під час планування бюджету на 2018 рік.

Окрім цього, відбудеться заміна державного оборонного замовлення. Наразі відповідні правки уже готують. В основі, як повідомив Турчинов, – реальні потреби військових, які боронять Україну на Донбасі. Зокрема, йдеться про забезпечення армійців боєприпасами, зброєю, військовою технікою і системами радіоелектронної боротьби.

Водночас секретар РНБО наголосив, що російські гібридні війська ні на день не припиняють обстрілювати українських військових. Б'ють, зокрема, із важких танків і мінометів, а також не припиняють спроб прорвати оборону бійців АТО в напрямку Бахмутської траси. Однак українські військові щоразу відбивають наступ ворога.

"Це ненормально, коли наші військові починаються отримувати менше, ніж чиновники, які працюють у зовсім інших умовах. Тому принципово важливо, і саме з таким листом я звернувся до Кабінету Міністрів, підняти рівень грошового забезпечення. І не тільки підняти грошове забезпечення, а й змінити його структуру", – зазначив Турчинов.

Як різняться оклади комбрига та чиновника навіть нижнього рівня – у відео:

Як повідомляв 5.UA, Аваков повідомив кількість вакансій слідчих і дільничних офіцерів та їх заробітну плату.

Дивіться також фотогалерею:

Як виглядає імітаційне обладнання від НАТО на мільйони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Нафтогаз" почав поставляти в Україну газ через швейцарську "дочку"
Наступний матеріал
У Балаклії під час розмінування стався вибух – саперу відірвало стопу
Loading...