Слово і Діло

Турчинов обговорив із главою оборонпрому Туреччини перспективи співпрації двох країн

  Була обговорена реалізація проектів та задач, зокрема спільне виробництво бронетехніки, ракетобудування, літакобудування тощо

  Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов обговорив із головою комітету з питань оборонної промисловості Туреччини Ісмаілом Деміром питання співробітництва провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України та Туреччини та реалізацію низки спільних проектів у сфері військово-технічної співпраці, передає прес-служба РНБО.

  Відповідно до слів Турчинова, з часу останньої зустрічі з Деміром було реалізовано домовленості щодо створення спільної групи з питань координації військово-технічного співробітництва, "і група почала ефективно працювати".

  "Ми працюємо в напрямку реалізації конкретних проектів та широкого спектру задач, зокрема, у частині виробництва бронетехніки, ракетобудування, літакобудування та інших", – повідомив секретар РНБО України та додав, що українська сторона вважає перспективним напрямком співпраці створення спільних підприємств з Туреччиною, "які б займались виробництвом боєприпасів, безпілотних літальних апаратів, ракетобудівництвом, танкобудівництвом, засобами зв'язку тощо". Сторони обговорили питання залучення турецьких інвестицій в оборонно-промисловий комплекс України.

  У свою чергу, Демір підкреслив, що зустрічі з Турчиновим "завжди завершуються реалізацією обговорюваних тем". Вів заявив: "Координаційна група, яка була створена після нашої зустрічі, зараз плідно працює і виходить на реалізацію конкретних проектів".

  За словами Деміра, Туреччина зацікавлена у розвитку співробітництва з Україною в сфері оборонної промисловості: "Ми цінуємо співпрацю з Україною та зацікавлені в суттєвому розширенні взаємовигідного співробітництва". Керівник іноземного оборонпрому наголосив: "Ми бачимо, що наші країни можуть забезпечити реалізацію багатьох масштабних проектів, що дасть велику синергію та зміцнить їх оборонний потенціал".

  Нагадаємо, раніше Турчинов заявив, що Україна поновлює ракетні розробки для повернення лідерства на ринку.

  Попередній матеріал
  В Одесу прибули делегати НАТО: покажуть українським військовим шлях до реформування ЗСУ
  Наступний матеріал
  Канада надішле в Латвію бойові вертольоти і спецназ "Томагавк"

  Турчинов: Епіцентр агресії РФ змістився до Маріупольського напрямку – ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій

  Адвокат, що хотів взяти у заручники дружину Турчинова, постане перед судом

  Турчинов: Україна поновлює ракетні розробки для повернення лідерства на ринку

  Турчинов: Україна має одну з найпотужніших бронетанкових шкіл у світі