5.ua

Турчинов доручив регламентному комітету Ради перевірити законність дій фракції КПУ

  Голова Верховної Ради Олександр Турчинов доручив регламентному комітету парламенту перевірити законність роботи фракції Компартії України. Про це Турчинов заявив під час пленарного засідання Ради 18 червня.


  Відповідне рішення ВРУ озвучив  після звернення народного депутата від УДАРу  Павла Розенка.

  "Ми вимагаємо від вас, згідно з регламентом і законами України, оголосити про розпуск фракції КПУ або ж пояснити, на яких підставах це досі не зроблено", – заявив з трибуни Розенко.

  Водночас Турчинов зазначив: "Даю доручення регламентному комітету дати роз'яснення або пояснення чому досі такого рішення не прийнято".

  Як відомо, напередодні з‘явилась інформація про те, що фракція Комуністичної партії в Луганській обласній раді у повному складі перейшла у "парламент" терористичного  угруповання "Луганська народна республіка". Водночас лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко цю інформацію не підтвердив.

  Нагадаємо, періодично у Раді виникають пропозиції заборонити Комуністичну партію.  Тим часом, що з моменту зміни влади в Україні депутати КПУ дуже рідко голосують в парламенті, а лише звинувачують з трибуни парламенту нове керівництво у "розколі країни".

  Водночас, 14 червня голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що Служба безпеки України передала до Міністерства юстиції докази протиправної діяльності Комуністичної партії України. 
  Попередній матеріал
  До українського МЗС приїхав Комісар Ради Європи з прав людини
  Наступний матеріал
  У Нігерії під час перегляду матчу ЧС-2014 смертник убив понад 20 людей