До українського МЗС приїхав Комісар Ради Європи з прав людини

  Перший заступник Міністра закордонних справ  України Наталія Галібаренко прийняла Комісара Ради Європи з прав  людини Нілса Муйжніекса. Про це повідомили у прес-службі МЗС України 18 червня.


  Як зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві, сторони обговорили ситуацію у галузі прав людини в Україні, зокрема у східних регіонах нашої країни. Співрозмовники засудили факт викрадення українських дітей та їх незаконне вивезення на територію РФ представниками незаконних збройних формувань. Особливу увагу було приділено питанням захисту цивільного населення (зокрема, дітей та жінок) та дотримання прав людини у контексті складної соціально-економічної ситуації.

  "Комісар РЄ з прав людини високо оцінив співробітництво Уряду України з міжнародними правозахисними місіями, зокрема з Моніторинговою місією ООН з прав людини та Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ, які працюють в Україні, та підтвердив готовність Ради Європи надавати допомогу нашій країні у проведенні реформ у правозахисній сфері", - зазначили у МЗС України.

  Як відомо, за даними ООН, близько 34 тис. українських громадян були змушені залишити свої помешкання через збройні дій на Сході країни
  Попередній матеріал
  Постачання зброї і вербування бойовиків на Луганщині організовує КПУ - затриманий бойовик
  Наступний матеріал
  Турчинов доручив регламентному комітету Ради перевірити законність дій фракції КПУ