Турчинов доручив перевірити нардепів групи Єфремова на сепаратизм

  Перевірити членів фракції Партії регіонів на предмет підтримки сепаратизму і тероризму доручив відповідним органам голова Верховної Ради Олександр Турчинов.


  За його словами, компетентні відомства мають перевірити незаконну діяльність і визначитися щодо позбавлення депутатського статусу та порушення кримінальних справ щодо деяких парламентаріїв. Таке доручення спікер дав після перепалки, яка виникла під час погоджувальної ради між депутатами.

  Зокрема, Олег Ляшко звинуватив лідера регіоналів Олександра Єфремова у фінансуванні терористів і поїздках до Москви задля отримання інструкцій. Він вимагав від регіонала прозвітувати про ці поїздки. Також Ляшко звинуватив близьких до Єфремова депутатів у підтримці терористів. "Народний депутат Горохов з з підпорядкування Єфремову публічно підтримав у Москві проведення референдуму сепаратистського на Луганщині. Народний депутат Медяник, яким керує Єфремов – призначив мільйон за голову військового льотчика України!" – заявив Олег Ляшко

  У відповідь на це голова ВР Олександр Турчинов негайно доручив скерувати отримані під час сварки дані до МВС та СБУ, і запевнив: компетентні органи розберуться.

  Нагадаємо, Генеральна прокуратура і народні депутати неодноразово анонсували позбавлення депутатського статусу кількох нардепів. У ЗМІ звучали прізвища Володимира Олійника, Ігоря Калєтніка, називали також і Олександра Єфремова.

  Раніше ж парламент уже позбавив депутатства Олега Царьова, якого постановили взяти під варту, але досі шукають.

  Попередній матеріал
  Парубій: Росія зараз тримає біля кордону України 40 тис. вояків
  Наступний матеріал
  Бойовики-суніти захопили ще одне місто в Іраку