Андрій Рева
Андрій Рева 5 канал

"Туман у голові Зеленського": зміна уряду не покращить ситуацію із COVID-19 – Рева

Читайте по-русски
Президент вважає себе абсолютним монархом в Україні, зазначив ексміністр

Президент України Володимир Зеленський сам не розуміє, яким чином керувати країною в умовах пандемії, вважає міністр соціальної політики України у 2016-2019 роках Андрій Рева. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

Рева наголосив, що від початку пандемії від COVID-19 в Україні померло 140 медичних працівників, проте сім'ї лише 14 з них отримали компенсацію за смерть своїх рідних.

"І на це всі закрили очі – все нормально. Ми боремося з епідемією асфальтотерапією. Це дійсно ноу-хау, яке потребує спеціального вивчення. У травні 2020 року президент Зеленський сказав, цитую: "Поки що пройшло лише 2 місяці – зауважень до Шмигаля немає. Ми боремось із COVID-19 разом, і я бачу, що ми щонайменше майстри спорту з боротьби з COVID-19", – зауважив Рева.

"Ми виглядаємо краще, на думку президента Зеленського, ніж будь-яка країна в Європі. Яка там Франція? Німеччина? До нас треба їхати і вчитися, як побороти коронавірус. Це тотальна безвідповідальність, тотальне нерозуміння ситуації, і тотальна, вибачте, непрофесійність з боку першої людини", – наголосив ексміністр.

"Ви можете сьогодні змінити міністра охорони здоров'я, ви можете навіть змінити уряд – нічого від цього не зміниться. Взагалі не зміниться. Тому що туман у голові Зеленського. Це людина, яка сьогодні фактично царює в Україні", – вважає Рева.

"Сьогодні він вважає, що є абсолютним монархом: "Хочу – розжену Конституційний Суд, вижену депутатів, бо вони там погано поводяться, уряд не такий тощо. Якби він сам зрозумів, куди і що треба робити, це було б добре. Але він сам не розуміє, куди йти", – підсумував ексміністр.

Нагадаємо, президент отримав позитивний тест на COVID-19 у понеділок, 9 листопада. Цього тижня підхопив недугу також голова Верховної Ради Дмитро Разумков та віцепрем'єр-міністр Резніков. Згодом стало відомо, що Володимир Зеленський лікується від коронавірусу в спеціалізованому медзакладі "Феофанія".

Попередній матеріал
Строкатий вінегрет місцевої влади. Хто проти кого і за що – "Час Ч"
Наступний матеріал
"Я працюю по цілі, ціль – по мені": танкіст ЗСУ розповів про важку броньовану техніку окупантів – "Таємниці війни"
Loading...