5.ua

ЦВК зможе провести вибори у більшості округів Донбасу

  Опівночі 30 вересня Центральна виборча комісія завершує реєстрацію кандидатів у депутати Верховної Ради та голосування 26 жовтня відбудеться в будь-якому випадку, і новий парламент почне свою роботу вчасно. Жителі Донецької і Луганської області теж зможуть проголосувати.


  Про це все запевнив сьогодні керівників окружкомів, які з’їхалися до Києва з усієї країни на навчальний семінар, голова ЦВК Михайло Охендовський.

  "Ситуація буде кращою (у порівнянні з президентських виборах, – Ред.), ми зможемо провести вибори на більшості виборчих округів. Якщо пам’ятаєте, на президентських виборах голосування було проведено у восьми округах Донецької та двох – Луганської області. Цього разу у нас буде можливість, як мінімум, провести в 11-ти – в Донецькій і як мінімум чотирьох округах в Луганській області", – заявив керівник Центрвиборчкому журналістам.

  Хоча при цьому, за його словами, головним критерієм все одно залишається безпека, як для членів ДВК, так і для виборців, спостерігачів та журналістів. Тому назвати точну кількість дільниць, які відкриються на Донбасі, поки неможливо.

  "Наприкінці минулого тижня ЦВК звернулася до керівництва Донецької та Луганської облдержадміністрацій з проханням надати інформацію щодо кількості одномандатних округів, де буде можливо забезпечити підготовку і проведення виборів народних депутатів України. З Донецької області інформацію отримали, з Луганської очікуємо", – сказав Охендовський, уточнивши, що ніяких територій "ДНР" і "ЛНР" для Центрвиборчкому не існує, тільки території, де буде 26 жовтня безпечно, а де – ні.
  Попередній матеріал
  Суд залишив Хорошковського кандидатом у народні депутати
  Наступний матеріал
  Росія стягує нові військові підрозділи до кордону з Україною і продовжує розвідку - РНБО
  Теги:
  Loading...