5.ua

Суд залишив Хорошковського кандидатом у народні депутати

  Суд визнав законною реєстрацію кандидатом у народні депутати Валерія Хорошковського незважаючи на те, що він був відсутній в Україні з 28 грудня 2012 по 21 вересня 2014 року.


  Про це повідомив кандидат у народні депутати та відомий журналіст Сергій Лещенко, який виступав у справі позивачем.

  "Суд щодо Хорошковського ми програли. Попри всі маніпуляції, які стали відомі протягом останніх годин - що Хорошковський спочатку думав, що він безробітний, а потім згадав, що він два роки працював за кордоном як представник власної ж фірми...", - написав Лещенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook. 
  Лещенко також додав, що в суді стали відомі багато деталей минулих махінацій Хорошковського.

  "Треба було бути в суді та чути, як ставали відомі нові й нові факти мухлювання олігарха з Монте-Карло. Для мене справа Хорошковського - це "стрес-тест" нинішньої політичної системи. Тест не пройдено. Суди корумповані, телефонне право діє. Навколо Хорошковського - змова політичного керівництва держави. Нічого не помінялося", - повідомив свою думку Лещенко.

  Як відомо, троє кандидатів в депутати від партії "Блок Петра Порошенко" подали в суд, вважаючи реєстрацію Хорошковського кандидатом у нардепи незаконною, оскільки він був відсутній в Україні з 28 грудня 2012 по 21 вересня 2014 року, про що офіційно повідомили в Держприкордонній службі України.

  Попередній матеріал
  Найбільша нафтосервісна компанія відкликає із Росії свій персонал
  Наступний матеріал
  ЦВК зможе провести вибори у більшості округів Донбасу
  Теги:
  Loading...