ЦВК зібрала перше засідання щодо виборів-2010

  Вибори 2010 - відбуватимуться за новими правилами. ЦВК зібрала перше засідання щодо прийдешньої кампанії і склала календарний план перегонів за новим законом. Попри те, що його оскаржує в Конституційному суді Президент.

  У Центрвиборчкомі прогнозують: судді наврядчи визнають документ таким, що цілковито не відповідає Конституції. Тому ЦВК готується до виборів 17го січня і поки що не розглядає варіанту перенесення дати. Також у центральній виборчій комісії спростовують заяви політиків, що неухвалення бюджету може зірвати перегони. 

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Я не думаю, що закон про вибори президента буде визнано не конституційним. Оскільки навіть найбільші критики зазначеного закону говорять про лише про певну кількість норм, які, на їх думку є не конституційними. Переважна більшість норм закону про вибори президента є нормальними і працювати можуть. Тому визнання однієї, чи двох, чи трьох, чи чотирьох норм закону про вибори президента не конституційними не потягнуть за собою не конституційність всього закону загалом. І я в цьому переконаний (...) Ми будемо виконувати рішення КС, яким би воно не було".

  Попередній матеріал
  НАТО: США не відмовляються від ПРО в Європі
  Наступний матеріал
  Росія, США та НАТО мають об`єднати системи ПРО,- Фоґ Расмуссен
  Теги: