5.ua

ЦВК зареєструвала ще 18 кандидатів у народні депутати

  Центральна виборча комісія зареєструвала ще 18 кандидатів у депутати Верховної Ради, які балотуються в одномандатних виборчих округах, на позачергові парламентські вибори.


  Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК 11 вересня.

  Зокрема зазначається, що всі зареєстровані в четвер кандидати балотуються на виборах у порядку самовисування.

  Зокрема, комісія зареєструвала кандидатами 3 чинних депутатів Ради: Валерія Мошенського (група "Суверенна європейська Україна") в окрузі №114 Луганській області, Олександра Фельдмана (фракція Партії регіонів, висувався на виборах в 2012 році від ПР) в окрузі №174 Харківської області і Анжеліку Лабунську (позафракційна) в окрузі №63 Житомирської області.

  В Одеській області зареєстровано 4 кандидати: Сергій Павлухін (голова районної державної адміністрації Ізмаїла) в окрузі №143, Василь Резніченко (голова села Лиман) і Сергій Дубовий (директор благодійного фонду "Довіра") в окрузі №141, а також Князь Хачатрян (директор "Березовкаагрошляхбуд") в окрузі №138.

  У Хмельницькій області зареєстровано 3 кандидати: Ольга Браславець (директор колективного торгівельно-виробничого підприємства "Аліна") в окрузі №192, Сергій Процюк (фізична особа-підприємець) в окрузі №190 і Олег Коліщак (тимчасово безробітний) в окрузі №188.

  Також ЦВК зареєструвала в окрузі №181 Харківської області Артема Георгіяна (начальник екологічної інспекції в Харківській області), в окрузі №164 Тернопільської області Андрія Палюха (доцент Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій), в окрузі №29 Дніпропетровської області Миколу Швеця (глава благодійного фонду "Люди. Події. Час") і в окрузі №79 Запорізькій області Віктора Пріта (директор науково-виробничої фірми "МІДА").

  В окрузі №114 Луганської області зареєстрований Юрій Гарбуз (тимчасово безробітний), в окрузі №127 Миколаївської області Геннадій Задирко (журналіст телерадіокомпанії), в окрузі №144 Полтавської області Сергій Бульбах (фізична особа-підприємець) і в окрузі №161 Сумської області Василь Шевченко (пенсіонер).

  Таким чином, всього, станом на 11 вересня, ЦВК зареєстрував 87 кандидатів у народні депутати.

  Як відомо, Комуністична партія і партія "Громадянська позиція" також вже звернулись до ЦВК аби зареєструвати їх кандидатів в загальнонаціональному виборчому окрузі на позачергових виборах Верховної Ради.

  Позачергові парламентські вибори відбудуться 26 жовтня.
  Попередній матеріал
  Окупанти погрожують кримчанам репресіями у разі неявки на "вибори"
  Наступний матеріал
  На виплату вересневих пенсій перераховано 9, 3 млрд. грн.