ЦВК прийняла рішення провести перевибори на 5 одномандатних округах

  Провести повторні вибори до Верховної Ради у п`яти одномандатних округах - таку постанову ухвалила Центральна виборча комісія. Причина - неможливість встановити результати волевиявлення.

  Голова ЦВК повідомив про велику кількість скарг, які надходили з 94-го, 132-го, 194-го, 197-го і 223-го округів. За словами Володимира Шаповала: вибори там відбувались з порушенням закону. Центрвиборчком вирішив звернутись до Верховної Ради з проханням ухвалити постанову про призначення там повторного голосування. Це рішення привітали присутні на засіданні представники міжнародних організацій. Натомість представники опозиції наголосили на можливості встановити результати у деяких із проблемних округів і водночас запропонували розширити їх перелік. У ЦВК відповіли, що це лише початок і  робота у цьому напрямку триває.      

  Володимир Шаповал, голова ЦВК: "За результатами перевірок, викладених у зверненнях, поданих
  до Центральної виборчої комісії фактів, вбачається неможливим достовірно встановити результати волевиявлення виборців щодо обрання народних депутатів України в частині одномандатних виборчих округів".

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК: "Це тільки початок і я переконана, що ми повинні продовжити, починаючи з 11-го округу, 14-го, 20-го, 90-го і так далі. Таких округів в україні ще досить чимало і питання, я думаю, сьогодні є абсолютно не закритим. Центральна виборча комісія тільки почала".


  Попередній матеріал
  Голова ЦВК зустрівся з Яценюком, Тягнибоком та Кличком [відео]
  Наступний матеріал
  МВС: міліція біля ЦВК діє в межах законів [відео]
  Теги: