Голова ЦВК зустрівся з Яценюком, Тягнибоком та Кличком [відео]

  Відбулася зустріч Голови Центральної виборчої комісії Володимира Шаповала із Арсенієм Яценюком, Олегом Тягнибоком та Віталієм Кличком.

  Водночас на площі перед ЦВК продовжується мітинг прихильників опозиції, які зібрались на знак протесту проти фальсифікацій результатів парламентських виборів. Між міліціонерами та учасниками мітингу сталася сутичка, коли міліція намагалася витіснити людей з площі перед ЦВК. Сутичка вщухла за кілька хвилин, обійшлося без потерпілих. Згодом міліція оточила площу перед Центрвиборчкомом щільним кордоном.  Кореспонденти 5-го повідомляють, що зараз там перебувають кілька тисяч людей. Зі сцени виступають представники опозиції. Вони закликають людей не розходитися.

  Арсеній Яценюк, голова ради ОО "Батьківщина": "Ми готові йти на перевибори. ми не боїмося перевиборів, тому що ми їх однозначно переможемо. І ми це довели в Києві, ми довели це в Україні. І ми довели це на цих виборах. Зараз дуже важливо, щоби ми з вами, дорога громадо, втримали: втримали цей майдан".

  Олег Тягнибок, лідер ВО "Свобода": "Ми з вами тут стоїмо і вимагаємо справедливості не заради СВОБОДИ, не заради БАТЬКІВЩИНИ, не заради УДАРУ чи заради окремих мажоритарників наших. Ми з вами вийшли сюди на вулиці заради становленя демократичних принціпів в українській державі".

  Попередній матеріал
  Дві станції метро "Палац спорту" та "Олімпійська" закриють сьогодні о 21:00
  Наступний матеріал
  ЦВК прийняла рішення провести перевибори на 5 одномандатних округах
  Теги: