ЦВК: Президентські вибори обійдуться у більш, ніж 1 млрд 700 млн грн

  Гроші - на вибори! Президентські вибори обійдуться Україні офіційно у більш, ніж мільярд сімсот мільйонів гривень. І ще у мільярд - перегони до місцевих рад, які також відбудуться наступного року. Саме такий кошторис погодили члени ЦВК на своєму засіданні. Гроші на президентські вибори візьмуть із держбюджету. Левова частина коштів піде на зарплати членам територіальних і дільничних комісій.
  За словами заступника голови ЦВК Андрія Магери, чинна редакція закону про вибори президента дозволяє кожному з кандидатів подати  до складу територіальної й окружної комісії по два своїх представника. ЦВК прогнозує, що кандатів буде близько 30-ти, тому на виборах працюватимуть 13,5 тис. членів територіальних і понад 2 млн. членів дільничних комісій. Саме з таким розрахуноком і ухвалили бюджет виборів у понад мільярд сімсот мільйонів гривень.

  Нагадаємо, буквально два дні тому заступник голови фракції БЮТ Андрій Портнов спрогнозував, що участь у виборах президента братимуть близько 50 кандидатів.

  Андрій Магера, Заступник голови ЦВК: "Ні мені, ні іншим членам комісії, чесно кажучи, не хотілося б, щоб комісія складалася з 60-ти членів. Але є вимоги закону, які потрібно виконувати".
  Попередній матеріал
  Новий скандал через гроші Майкла Джексона
  Наступний матеріал
  Знову дорожчає долар (репортаж)
  Теги:
  Loading...