Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе YouTube / Рандеву

"Цінності Зеленського – десь у постсовку": Климпуш-Цинцадзе спрогнозувала, коли Україна може вступити до ЄС

Читайте по-русски
На цей рік програма угоди про асоціацію з ЄС виконана лише на 25%

У "Рандеву" на "5 каналі" депутат від партії "Європейська солідарність", віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції (2016–2019) Іванна Климпуш-Цинцадзе спрогнозувала, коли Україна вступить в Євросоюз та якою є ця процедура.

"Чи це далека перспектива? Якщо ми будемо рухатися в зворотному напрямку, як ми рухаємося тепер, то вона щодня від нас віддаляється. На жаль, вона (перспектива вступу до ЄС – ред.) стає дальшою у зв'язку з тим, як ведеться на сьогодні політика... Я думаю, що питання верховенства права, залежність судової системи, правоохоронних та антикорупційних органів – це наріжні камені, які нас просто відштовхують від європейського напряму руху", – говорить політик.

Вона також розповіла: "На цей рік програма угоди про асоціацію (з ЄС – ред.) виконана на 25%". Із такими темпами виконання угоди, очевидно, що для нас буде нездоланно пройти цей шлях за 10 років. Якщо ми б зараз взялися, маючи монобільшість, то ми би, може, й раніше могли вступити до Європейського Союзу". 

Про політику Зеленського загалом Климпуш-Цинцадзе зауважила: "Актор, на жаль, так і не став президентом. Вони думали, що, як у кіно, зроблять монтаж і актор одразу перейде в політичного діяча. Так не буває, особливо коли превалюючі цінності президента Зеленського лежать десь у постсовку". 

Вона додала, що Зеленський, зруйнувавши засади управління держави, нічого не запропонував натомість, окрім "плетива напівбандитських зв'язків, всупереч існуванню яких держава ще живе".

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що "оцей дрейф у сторону Росії" її тривожить, і вона боїться, щоб Україна не лишилася сам на сам із РФ без міжнародної підтримки.

Як повідомляв 5.UA, Іванна Климпуш-Цинцадзе оцінила, чи може Україна втратити безвіз.

Попередній матеріал
На Львівщині невідомі жорстко вбили бізнесмена – коментар поліції
Наступний матеріал
Справа Гандзюк: Павловський отримав умовний вирок за приховування злочину
Loading...