Петро Порошенко та Христя Фріланд
Петро Порошенко та Христя Фріланд Facebook / Петро Порошенко

"Цілий світ вдячний вам": Порошенко зустрівся з віцепрем'єром Канади

Читайте по-русски
Христя Фріланд наголосила, що мирна передача влади – це ознака справжньої демократії  та демократичного лідера

П'ятий президент України, а нині лідер "Європейської солідарності" та народний депутат Петро Порошенко зустрівся із новопризначеною віцепрем'єр-міністром Канади Христею Фріланд. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Щасливий зустрітися в найбільш українській провінції Канади – Альберті – з найбільшим другом нашої країни Христею Фріланд. Дуже тепла розмова", – зазначив Порошенко.

Нещодавно колишнього міністра закордонних справ Канади Христю Фріланд було призначено віцепрем'єр-міністром і міністром міжурядових відносин.

"Я хочу привітати пана президента Порошенка, пані Марію. Мені надзвичайно приємно зустрітися, дякую, що ви приїхали… Ми всі, українці цілого світу, цілий світ, вдячні вам і не забудемо, що ви зробили для захисту українського суверенітету… Я хочу також подякувати, що ви захистили, можна навіть сказати здобули, незалежність для нашої церкви – з Томосом про автокефалію, це історичний момент", – наголосила Фріланд у своєму виступі.

Вона також подякувала п'ятому президенту України за те, "чого політики ніколи б не хотіли чути" – за гідний програш на виборах.

"Мирна передача політичної влади – це ознака справжньої демократії  та демократичного лідера. Дякую вам дуже", – зауважила канадський урядовець.

Попередній матеріал
Екстрене засідання правління Фонду соціального страхування – відео
Наступний матеріал
"Де Ервін?": під посольством РФ активісти принесли м'ясорубку – включення
Loading...