Павло Жебрівський
Павло Жебрівський 5 канал

"Це такі качелі": Жебрівський про призначення аудитором НАБУ

Коли пішов з посади голови Донецької ВЦА, вже отримав пропозицію про призначення на посаду аудитора НАБУ

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" колишній керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, а нині – аудитор НАБУ Павло Жебрівський прокоментував призначення себе на цю відповідальну посаду. 

"Як людина з достатнім політичним досвідом, я розумів, що шаленство у Facebook, у соціальних мережах буде. Я розумів репутаційні ризики, під які я підставляюся. Коли я був рядовим на фронті, то я був героєм. Коли пішов на якусь посаду і, не дай Бог, мене ще призначили аудитором – я вже ізгой, вигнанець, антигерой і так далі. Це такі качелі", – зазначив співрозмовник.

Він уточнив: коли пішов з посади голови Донецької ВЦА, вже отримав пропозицію про призначення на посаду аудитора НАБУ. Попросив час на роздуми і спершу мав думку відмовитися.

"Перше слово було, що я маю подумати, я маю зважити. Потім я казав, що мені більше подобається будувати, творити, аніж перевіряти. А ще менше мені подобається у правоохоронних органах працювати, бо я свого часу там попрацював", – пригадав Жебрівський. 

Водночас, про свій досвід, зокрема і співпраці з Антикорупційним бюро, нинішній його аудитор говорить упевнено: "У 2015 році я за один місяць створив Управління з рослідування корупційних злочинів, скоєних особами, які займають особливо відповідальне становище. І деякі справи, які розслідувало це управління, потрапили до 15-ки перших, які НАБУ передало до суду".

На запитання, чи відома Жебрівському його заробітна плата, відповів: "Ні, не знаю. За великим рахунком, на державній роботі ніколи не заробиш високих статків".

Як інформував 5.UA, 11-го червня стало відомо, що голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський вирішив подати у відставку. 13-го червня Президент звільнив його з посади згідно з поданою ним заявою. Того самого дня іншим указом Жебрівського було нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня. А вже 19 червня Президент України Петро Порошенко призначив Павла Жебрівського аудитором Національного антикорупційного бюро України. 

Попередній матеріал
Скандал у Дніпрі: просто на території школи планують будівництво 23-поверхівки
Наступний матеріал
ЄСПЛ офіційно запросив у РФ інформацію про стан здоров'я Сенцова
Loading...