Павло Клімкін, глава МЗС України
Павло Клімкін, глава МЗС України Урядовий портал

"Це давно не холодна війна": Клімкін в ОБСЄ закликав посилити санкції проти РФ

Існує термінова необхідність відповісти на виклики з боку Росії, наголосив голова МЗС України

Росія веде справжню війну проти України та Європи. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у рамках 24-го засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні, передає УНІАН

"Дехто говорив про повернення до "холодної війни". Це насправді неправильно. Росія зараз веде справжню війну проти нас, проти Європи та її цінностей. Цю війну ведуть російські війська без розпізнавальних знаків, але за допомогою танків та гармат на українській землі", – наголосив Клімкін.

І додав, що Росія використовує сучасні інформаційні компанії, підтримувані на державному рівні. Зокрема, розповсюджує дезінформацію з метою дестабілізації вільних і демократичних спільнот.

"Тому існує термінова необхідність відповісти на ці випробування. Мета гібридної війни – використати уразливість демократії", – підкреслив чільник МЗС.

І наголосив: дотримання узгоджених дій та зміцнення солідарності незамінні для повернення до безпекового порядку, який ґрунтується на правилах і нормах міжнародного права.

Наостанок, високопосадовець закликав країни ОБСЄ ввести нові санкції проти РФ.

"Особисті санкції – один із найважливіших інструментів… Кожне порушення прав людини в Криму має привести до нових санкцій", – заявив дипломат. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
7 грудня кілька станцій метро у Києві змінять режим роботи
Наступний матеріал
Рада ухвалила законопроект про зміни до Бюджетного кодексу
Loading...