Микола Княжицький
Микола Княжицький 5 канал

"Це б'є по країні": Зеленський в інтересах України мав би пояснити розслідування про його офшори – Княжицький

Читайте по-русски
Він зауважив, що в НАЗК декларації Зеленського раніше ніколи не перевіряли

Інформація міжнародного журналістського розслідування про офшори Володимира Зеленського впливає на повагу до нього у світі і б'є по інтересах України. Президент сам мав би бути зацікавлений, щоб максимально швидко пояснити цю ситуацію. Про це сказав народний депутат партії "Європейська Солідарність" Микола Княжицький у програмі "Велика політика" на "5 каналі".

"Це впливає на повагу до нього у світі, тому що безліч видань у всьому світі це надрукували. Це б'є по Україні, тобто з інтересів України Зеленський мав би пояснити цю ситуацію. Ми чудово розуміємо, що коли він працював у шоу-бізнес, вони виробляли продукт для каналу Коломойського, це канал збитковий, це не секрет, це надруковано і є всі дані. Коли збитковий канал платить за шоу фізичній особі, то тут завжди питання ціноутворення, за що ці гроші? Чи це підкуп, чи це справді плата за якусь роботу? Тому що ці кошти бралися з "ПриватБанку", з кишень людей. Виникає дуже багато запитань, і, безумовно, Зеленський має на них відповісти", – вважає депутат.

Він зауважив, що НАЗК декларації Зеленського ніколи не перевіряли, вони тільки зараз почали перевіряти.

"У САП не існує керівника, тому що заблоковані його вибори, генпрокурор сама це робить. Генпрокурор – це, в принципі, людина того самого Зеленського, тому очікувати дозвіл генпрокуратури на дії НАБУ не можна. Сам Зеленський мав би бути зацікавлений в тому, щоб максимально швидко пояснити цю ситуацію", – наголосив Княжицький.

Він нагадав, як змінювалася ситуація по "вагнерівцях": то влада заперечувала її існування, то ні, то Зеленський нібито подзвонив Лукашенко до цього, то – після.

Нагадаємо, що найвпливовіші світові медіа (BBC, CNN, Washington Post, Guardian) опублікували матеріали про те, що президент України Володимир Зеленський має приховані офшорні компанії, через які, ймовірно, виводились десятки мільйонів доларів з України у співпраці з Коломойським.

Попередній матеріал
Російська співачка Ірина Круг, яка відвідувала Крим, приїxала в Дніпро з концертом – її зустріли протестом
Наступний матеріал
Полювання на паліїв: держекоінспекція провела рейд на Київщині – що виявила
Loading...

Де більше скелетів: у шафі "Укрексімбанку" чи на дні скриньки Pandora Papers – Павленко в "Час Ч"

"У мене багато було офшорів і в дружини один на Сейшелах": Арахамія про схеми Зеленського, викриті Pandora Papers

Чи зможе один бикуючий банкір перекрити "вагнергейт" та "пандора-пейперз" – Бобриненко у "Час Ч"

Фільм про офшори Зеленського подивилося понад 1 млн користувачів YouTube

"В нормальній країні така людина не мала б займатися політикою": Портников про розслідування Pandora Papers і фінансові оборудки Зеленського

Економіст розповів, що змушує український бізнес йти в офшори