Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Це абсолютно брехлива поведінка по відношенню до найменш захищених верств населення": Порошенко про "зниження" тарифів

  Читайте по-русски
  Лідер "ЄС" також зазначив, що необхідно терміново збільшити в Державному бюджеті фінансування субсидій

  Влада у 2020 році скасувала пільговий тариф на електроенергію для тих, хто споживає до 100 кВт/год, піднявши його з 0,9 до 1,68 грн. А тепер заявляє про "зниження" до 1,44 грн. Це обман людей і знущання з тих, хто намагався заощаджувати – перш за все пенсіонерів та малозабезпечених громадян. Про це заявив журналістам в Ужгороді п’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

  "Ціна за електроенергію становила 90 копійок для тих, хто має споживання менш як 100 кВт/годин на місяць, і 1,68 грн – для тих, хто більше. Вони у 2020 році скасували ціну 90 копійок і поставили 1,68 грн. Забули всі свої брехливі обіцянки і заяви про "тарифний геноцид", – нагадав Порошенко.

  "Що трапилось зараз? Вони підняли з 90 коп. до 1,68 грн. Буквально вчора ми бачимо, що на перші 250 кВт/год вони "знижують" з 1,68 грн. до 1,44 грн. І виходить, що піднявши ціни з 90 коп. до 1,44 грн – на 50%, – вони кажуть: "Так ми ж знижуємо". Це абсолютно брехлива, непорядна поведінка по відношенню до найменш захищених верств населення", – наголошує Порошенко.

  Петро Порошенко також зазначив, що необхідно терміново збільшити в Державному бюджеті фінансування субсидій.

  "На сьогоднішній день зусиллями Зеленського вже 50% населення вистачає грошей лише на продукти харчування і мінімальні потреби – вони не можуть собі дозволити майже нічого. І для таких людей ми передбачили субсидії. Субсидія означає, що коли в тебе відсоток видатків на житлово-комунальні тарифи більше певної суми, 10-12%, решту тобі компенсує держава. При цьому ти не маєш збирати довідки, ходити і вистоювати черги перед бюрократами. Ти зареєструвався електронно і отримуєш сплату за рахунок державного бюджету комунальних тарифів", – зазначає п’ятий президент.

  "При нас було 7 мільйонів домогосподарств, які отримували субсидії. Зараз субсидії отримують менш як 3 мільйони. 4 мільйони домогосподарств, або 10-12 мільйонів українців, позбавлені соціального захисту у вигляді системи субсидій, яку запровадила моя команда. І в бюджеті коштів на субсидії передбачено втричі менше. Вже до липня 90% фонду на субсидії вони "з’їли", – зауважує Порошенко.

  "Наша команда вимагатиме збільшення субсидіарного фонду, збільшення надходжень до людей, щоб найменш захищені верстви населення не постраждали від різкого підвищення цін на житлово-комунальні послуги", – резюмує лідер "Європейської Солідарності".

  Нагадаємо, чотири мільйони українських родин втратили можливість отримувати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Про це заявив п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Колишнього кандидата у президенти Білорусі затримали силовики
  Наступний матеріал
  Біля берегів Греції затонуло судно з пасажирами на борту: що відомо
  Loading...

  "Нафтогаз" увів новий тариф на опалювальний сезон: скільки доведеться платити українцям

  У КМДА прогнозують зростання кількох комунальних тарифів

  Уряд встановив тариф на електроенергію для населення до кінця літа

  У Міненергетики заявили, що в Україні будуть нові тарифи на електроенергію

  Пеня, позбавлення субсидій та навіть житла: як каратимуть українців за несплату комунальних послуг

  За останній рік в Україні зросли деякі тарифи: за що українцям доводиться платити найбільше