"Треба валити з цієї країни" від "слуги народу"
"Треба валити з цієї країни" від "слуги народу" "Букви"

"Треба валити з цієї країни" – нардепка "Слуги народу" під час доповіді головнокомандувача ЗСУ

Читайте по-русски
Парламентарка вже прокоментувала скандальну переписку

На позачерговому засіданні Верховної Ради, яке відбулося у вівторок, 30 березня, народна депутатка від президентської "Слуги народу" Анна Колісник в онлайн-листуванні написала, що "треба валити з цієї країни".

Переписку нардепки із абонентом на ім'я "Стас" вдалося сфотографувати кореспондентку видання "Букви".

Сталося це просто під час виступу головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака – той звітував про нарощення Росією кількості військ біля українського кордону.

"Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни", – написала Колісник. На це "Стас" відповів: "Зробимо".

Невідомо, що саме відповів "Стас" на це повідомлення. Далі розмова між ними стосувалася іншої теми. Після публікації знімків сама нардепка заявила, що не планує назавжди покидати країну.

Як передає "Громадське", на Facebook вона написала: "Насправді йдеться про відпочинок на травневі свята, а не про те, що я зібралася покидати країну зовсім. Я жива людина і маю право на відпочинок, як і кожен. Люблю свою країну і до іншої виїжджати не збираюся".

Нагадаємо, напередодні Хомчак заявив, що Росія під виглядом підготовки до стратегічних навчань "Запад 2021" стягує зі всієї території РФ батальйонні тактичні групи до східних кордонів України.

Попередній матеріал
Апеляційний суд залишив Антоненка за ґратами
Наступний матеріал
КВН і потрійне позачергове засідання Верховної Ради – "Час Ч"
Loading...