Томенко бачить зв’язок між зустріччю Онопенка з Януковичем та звільненням Корнійчука

  Микола Томенко бачить зв’язок між зустріччю голови Верховного Суду Василя Онопенка з президентом та рішенням прокуратури про зміну запобіжного заходу для екс-заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука.
  Про таке заступник голови Верховної Ради заявив в  ефірі «5 каналу».
   
  «Пересторогу в мене викликає, що таке рішення появилось рівно на наступний день після  того як відбулась зустріч голови Верховного Суду і президента, після якої  голова Верховного Суду високо оцінив прагнення президента до забезпечення порядку у судовій системі. Може це і випадковість, а може це і дзвіночок до того, що  не дивлячись на заяву президента, все-таки розмови с президентом є важливіші чім рішення слідчого, або навіть всієї прокуратури разом узятої», - зазначив Томенко.
   
  Нагадаємо, через майже два місяці перебування у СІЗО, додому повернувся чоловік старшої доньки голови Верховного суду. Утримання під вартою екс-заступнику міністра юстиції Євгену Корнійчуку замінили на підписку про невиїзд. Запобіжний захід, колишньому урядовцеві, котрому закидають перевищення службових повноважень, переглянули наче як через завершення обвинуваченим знайомства із матеріалами справи.
  Попередній матеріал
  У ПР пропонують перехідний період для ринку землі – 25 років
  Наступний матеріал
  Проект конституційної реформи Єгипту доопрацюють протягом 10 днів
  Теги: