У ПР пропонують перехідний період для ринку землі – 25 років

  Депутат від Партії регіонів та голова аграрного комітету Верховної Ради Георгій Смітюх має своє бачення Земельної реформи. Він пропонує запровадити перехідний період на ринку землі – 25 років.
  Саме на такий період держава має стати основним покупцем землі,  започаткувавши Національний державний земельний банк, який має відновити земельний фонд України та надати змогу громадянам, які отримали земельні паї, продавати їх державі.
   
  Про таке депутат-регіонал заявив в ефірі «5 каналу».
   
  «Я запропонував, зареєструвавши постанову 8044, у який йдеться, що держава повинна зробити перехідний етап ринку землі. Держава на сьогоднішній день має бути основним покупцем землі, для того, щоб відновити фонд земельний і дати змогу скористуватися землею майбутнім поколінням. Держава має зробити Національний державний земельний банк, відповідно якого прийняти закони відносно кадастру, оцінки землі і якщо людина скористувавшись своїм правом отримала право на землю, але немає можливості обробляти її, в силу тих чи інших причин вона має право скористуватись правом продажу землі,  держава повинна викупити, а землю надати в Державний земельний фонд», - переконаний Смітюх.
   
  «Я вважаю, що 25 років буде достатньо», - додав політик.
  Попередній матеріал
  На суд щодо активіста "Дорожнього контролю" не пустили журналістів
  Наступний матеріал
  Томенко бачить зв’язок між зустріччю Онопенка з Януковичем та звільненням Корнійчука
  Теги: