Рекс Тіллерсон
Рекс Тіллерсон
ru.1492news.com

Тіллерсон: США розглядають запровадження нових санкцій щодо осіб з РФ

Нині у Вашингтоні розглядають, кого саме з російських високопосадовців додати до санкційного списку

Сполучені Штати розглядають можливість введення додаткових санкцій щодо осіб з РФ. Про це заявив державний секретар США Рекс Тіллерсон в інтерв'ю телеканалу CBS, передає УНІАН.

"Ми вже зробили кроки, які відповідно до закону запобігли ряду російських військових поставок. І ми розглядаємо додаткових осіб для можливого введення санкцій", – зазначив Тіллерсон, відповідаючи на запитання ведучої, чому американська адміністрація в повній мірі не вводить санкції, передбачені Конгресом щодо Росії.

Також держсекретар США уточнив: Білий Дім уже вдався до певних кроків. Зокрема, було зірвано масштабні угоди із продажу Росією зброї. Нині розглядають, кого саме із російських високопосадовців ще додати до санкційного списку.

Нагадаємо, у США була опублікована так звана "Кремлівська доповідь". Адміністрація Білого дому прозвітувала про чиновників і бізнесменів з найближчого оточення Путіна та їхні активи за кордоном. У переліку – 114 чиновників і 96 олігархів. У Росії відреагували на оприлюднення "списку друзів" Путіна та заявили, що США таким чином намагаються "взяти Росію на переляк"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Попередній матеріал
Олімпіада-2018: Підозрюваний у допінгу російський медаліст покинув олімпійське селище
Наступний матеріал
Росія провокує ядерні перегони – Столтенберг