Табачник не виконує і не буде виконувати доручень Азарова, - Кириленко

  Доручення прем’єр-міністра Миколи Азарова будуть і надалі ігноруватися міністром освіти, науки, молоді та спорту Дмитром Табачником, як це вже не одноразово підтверджено протягом року, - вважає депутат від НУ-НС, лідер партії за Україну В’ячеслав Кириленко.
  «Завтра Табачник виступає в парламенті, то у мене до нього навіть питань нема. У нас всі питання до Януковича – коли він його зніме. А поки він його не зніми усі доручення Азарова, Табачником буде ігноруватися, він буде робити свою антиукраїнську і анти освітянську справу. Не дивлячись на будь-які вказівки і доручення Азарова і це вже підтверджено протягом цього року не одноразово», - переконаний Кириленко.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що категорично не можна закривати жодну школу, поки не вирішено питання з підвезенням дітей до інших навчальних закладів шкільним автобусом і працевлаштуванням вчителів шкіл, які закриваються та дав доручення міністру освіти та науки Дмитру Табачнику не допустити закриття ні однієї школи, якщо не виконано такі умови.
  Попередній матеріал
  Кириленко: Справа Лазаренка – політична страшилка
  Наступний матеріал
  Масштабна акція протесту відбулася в Загребі
  Теги: