Кириленко: Справа Лазаренка – політична страшилка

  В’ячеслав Кириленко вважає, що справа Лазаренка – це не що інше, як політична страшилка. Про таке лідер партії «За Україну» заявив в ефірі «5 каналу».
  «В мене складається враження, що справа Лазаренка – це політична страшилка. Треба когось настрахати – відновлюють справу Лазаренка і починають про неї говорити, і показують», - заявив В’ячеслав Кириленко.
   
  На думку Кириленка  увага довкола цієї справи відновлюється для того, щоб відволікти увагу громадськості від інших резонансних питань, приміром,  справи Гонгадзе.
   
  «Думаю відволікання уваги через якісь резонансні справи, воно не зовсім буде давати плоди. По справі Гонгадзе приміром – пшик, немає жодного рішення і всі розуміють, що відбуваються якісь речі, які мають суб’єктивний характер, з точки зору слідства. Тоді пропонують якісь інші резонансні речі, які будуть відволікати увагу громадськості. Таке відбувалось не один раз і не при одному президенті», - вважає політик.
   
  Нагадаємо, екс-генпрокурор Михайло Потебенько заявив, що Генпрокуратура поновила розслідування справи проти колишнього прем`єра Павла Лазаренка, в якій фігурувала Юлія Тимошенко.
  Попередній матеріал
  У Кот Д'івуарі ростріляли антивладну демонстрацію - загинули 6 жінок
  Наступний матеріал
  Табачник не виконує і не буде виконувати доручень Азарова, - Кириленко
  Теги:
  Loading...