Т.Березовець:За підписання угоди із «Газпромом» має відповідати не лише Ю.Тимошенко, а й В.Ющенко і Ю.Єхануров

  Росію не можна назвати стороною, яка втручається у справу із Ю.Тимошенко. Це нормальна реакція. Вони визнають, що можуть оцінювати цей договір, тому що вони були одними із учасників цієї угоди.

   

  «Мені здається логічним, якщо іде порушення справ стосовно цієї газової угоди, то більш логічно повернутися дещо назад. І говорити тоді що вибачте, але де ж відповідальність тодішнього Екс-Президента В.Ющенка, який маючи над чудову угоду з Газпромом про постачання газу до 2014 року по ціні 50 доларів, по суті зробив все можливе, щоб цю угоду розірвати і тодішній прем’єр Ю.Єхануров який підписував на зовсім інших невигідних умовах і оце якраз таке питання тобто тоді виникне питання до влади:якщо Тимошенко в підсумку буде засуджена по цих підставах тоді вибачте по Єханурові тоді взагалі немає питання.

  Підписання угоди із «Газпромом» зі сторони Ю.Єханурова 100% склад злочину. Тому що, рішення яке ухвалювалося тодішніми прем’єрами і Президентом воно було набагато гірше і в зовсім інших політичних умовах, заявив Тарас Березовець, директор компанії «Berta communications» в прямому ефірі «5 каналу»

  Попередній матеріал
  Г.Смітюх:Ю.Тимошенко посадили у СІЗО через дії народних депутатів,членів «БЮТ Батьківщина»
  Наступний матеріал
  О.Турчинов:В Україні не підкоряються Конституції та законам
  Теги: