Г.Смітюх:Ю.Тимошенко посадили у СІЗО через дії народних депутатів,членів «БЮТ Батьківщина»

  5 серпня 2011 року суддя Р.Кіреєв постановив арештувати Ю.Тимошенко. Народні депутати члени партії регіонів звинувачують у постанові суду самих депутатів, членів «БЮТ Батьківщина, а саме у їх діях.

  «Всі хто працює сьогодні при владі, всі хто сьогодні працює в економіці України, всі вони кримінальні. Я вважаю…Я особливо ось ці події, наслідки які сьогодні ви як політична сила і відповідно несете тягар за Юлю Тимошенко, я вважаю, це ваша політична сила першим ділом виновата. А я вважаю чому. Тому що не можна було превращатися вибачте мене, центральні вулиці Хрещатика в Україні і суд в такий, знаєте, балаган»

   

  Події могли б розвиватися зовсім по-іншому, і прихильників Ю.Тимошенко знайшли б набагато більше, якби ці події відбувалися в спосіб відповідно до демократичних принципів розгляду питання. Народні депутати, члени «БЮТ-Батьківщина» задіяли дуже великої шкоди своєму лідерові Юлії Тимошенко, тому що ви провокували її дії, вимушували суд приймати крайні заходи, заявив Григорій Смітюх, народний депутат, партія регіонів в ефірі «5 каналу»

  Попередній матеріал
  5 канал запрошує ЗМІ долучитися до світового рекорду "Книги рекордів Ґіннеса"
  Наступний матеріал
  Т.Березовець:За підписання угоди із «Газпромом» має відповідати не лише Ю.Тимошенко, а й В.Ющенко і Ю.Єхануров
  Теги: