rbc.ua

Силовий прорив у "Шегинях": Гройсман закликав політиків не розкручувати маховик руйнування і хаосу

На думку Гройсмана, те, що відбулось в неділю в Шегинях – це не просто порушення закону, це початок чергової атаки деяких наших політиків проти української державності

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає прорив кордону в пункті пропуску "Шегині" злочином, а також початком чергової атаки деяких політиків проти української державності. Про це прем'єр написав на сторінці у Facebook.

"Силовий прорив українського кордону – це злочин і ті, хто причетний до організації цього прориву, мають понести відповідальність", – йдеться в повідомленні.

Гройсман зазначив, що особливо жорсткою має бути відповідальність для тих, хто дозволяв собі принижувати і піднімав руку на тих хлопців, які захищають нашу державу і її кордони.

"Але те, що відбулось в неділю в Шегинях, це не просто порушення закону. На мій погляд, це початок чергової атаки деяких наших політиків проти української державності. Я не буду говорити нічого про Міхо Саакашвілі, у нього свої цілі і свої мотиви. Я говорю про тих наших політиків-популістів, які діють за принципом чим гірше, тим краще", – наголосив глава уряду.

Він нагадав, що днями, виступаючи на відкритті сесії ВР, говорив про те, що настав той момент, коли можемо прийняти важливі рішення в економіці і соціальній сфері, і, спираючись на перші результати нормалізації ситуації, зробити зміни в країні незворотними.

"І я також говорив про те, що саме тому зараз можна очікувати активізації спроб дестабілізувати ситуацію з боку тих, хто не зацікавлений в успіху України. На жаль, так і відбувається", – зазначив прем’єр-міністр.

Він закликав депутатів, політиків "не розкручувати маховик руйнування і хаосу".

"Давайте спільними зусиллями зробимо все те, що необхідно, щоб Україна стала успішною. Сьогодні час боротись не за владу, а за державу", – додав Гройсман.

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Болісний шрам в історії США: 16-ті роковини терактів 11 вересня
Наступний матеріал
"Великий закон про відмову": парламент Британії проведе перше голосування за законопроект щодо Brexit

Саакашвілі збирається до Києва, але поки потрапив до бази "Миротворця"

Організаторів "прориву" кордону притягнуть до кримінальної відповідальності - Луценко

МВС: "Правоохоронці реагуватимуть на ситуацію на польсько-українському кордоні згідно з чинним законодавством"

"Безпрецедента ситуація": Слободян відреагував на прорив кордону на пункті пропуску "Шегині"

Прихильники Саакашвілі провели його через український кордон – почалися сутички

Прикордонники Польщі пропустили Саакашвілі до українського кордону