Сенат США
Сенат США sreda-online.ru

Сигнал Путіну: в Сенаті США заявили про зміну політики щодо надання Україні озброєння

"Українці ведуть складний бій із росіянами, які порушили суверенітет України", – пролунало в ході слухань у комітеті Сенату

Чинна адміністрація Білого дому поступово змінює політику стосовно надання Україні летального оборонного озброєння – порівняно з часом президентства Барака Обами. Про це в Сенаті США заявив конгресмен-республіканець Джим Інгофф, передає "Голос Америки".

"За попередньої президентської адміністрації США не планували відправляти Україні оборонне озброєння, зараз це змінюється", – звернувся Інгофф до претендента на посаду заступника міністра оборони США Джона Руда.

Далі сенатор зробив ремарку, яка фактично анонсувала зміну позиції США щодо надання Україні зброї: "Що, на вашу думку, відбувається в голові у Путіна зараз, коли пішла адміністрація, яка відмовлялася надати речі, котрі, на думку нашого комітету, потрібно було надати. І тепер ситуація зміниться. Чи ви вважаєте, що ми рухаємося у вірному напрямі?"

Відповідаючи на поставлене запитання, Руд зазначив, що підтримує надання Києву оборонного озброєння: "Вважаю, що важливо підтримати Україну перед обличчям російської агресії. Минулої осені я відвідав Київ у складі торговельної делегації США, і мав нагоду зустрітися із Президентом України, міністром оборони, радником з національної безпеки та іншими. Для себе я зрозумів, що українці ведуть складний бій із росіянами, які порушили суверенітет України. Вважаю, необхідно надіслати Путіну та іншим сигнал, що ми готові підтримати українців у цьому питанні".

Дивіться також фотогалерею:

"Легендарне місце": Порошенко побував у Військовій академії США – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дощі та мокрий сніг: на яку погоду чекати українцям на вихідних
Наступний матеріал
Тука розповів, навіщо Путін провів переговори з ватажками "ЛНР" та "ДНР"
Loading...