Джавелін
Джавелін фото ТСН

Муженко про летальну зброю Україні: Очікуємо рішення Трампа

  Начальник Генштабу Віктор Муженко прокоментував можливість надання Україні американського оборонної зброї

  Підготовка процедурних питань щодо поставок в Україну летальної зброї зі Сполучених Штатів здійснена, справа залишається тільки за політичним рішенням президента США Дональда Трампа. Про це заявив начальник Генштабу Віктор Муженко, повідомляє "Укрінформ".

  "Така перспектива (щодо надання Україні зброї – ред.) є, все переліки узгоджені, обговорені всі процедурні питання, очікуємо лише політичного рішення (в Білому домі – ред.)", – зазначив Муженко.

  За його словами, американське військове керівництво позитивно оцінює нинішній стан Збройних Сил України.

  "Американська сторона також висловлює позитивну оцінку процесам, які відбулися у нас в період з 2014 по 2017 роки, зокрема, щодо посилення оперативних можливостей ЗСУ", – сказав Муженко.

  Він уточнив, що в даний момент стоїть питання щодо можливого розширення двостороннього співробітництва зі США в питаннях стратегічного реформування.

  "Мова йде про введення змін у таких структурах як Генеральний штаб, види Збройних Сил, а також у самому Міністерстві оборони з метою покращення комунікацій та отримання відповідних можливостей не лише на оперативному, а вже й на стратегічному рівні", – зазначив начальник Генштабу.

  Попередній матеріал
  За статтею "замах на вбивство" розслідується напад на журналістку "Еха Москви"
  Наступний матеріал
  "Держслужбовці-хакери" заподіяли збитків державі на 250 тисяч гривень - Кіберполіція
  Loading...