Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко 5 канал

Своєю безпорадністю влада Зеленського робить Україну слабкою і більш залежною від Росії – Гончаренко

Читайте по-русски
Депутат "Євросолідарності" вважає, що президент і сам не знає відповіді на питання, якою він бачить Україну через 5 років

У чинної влади на чолі з президентом Володимиром Зеленським немає взагалі ніякої стратегії щодо України, і своєю безпорадністю вона тільки підсилює позиції російської п'ятої колони. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав депутат партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

Гончаренко відповів на запитання політичної консультантки Ірини Сєрової щодо того, чи має "Європейська солідарність" стратегію дій у владі, а не опозиції, і прокоментував можливість співпраці з "ОПЗЖ" у гіпотетичному випадку, якщо дві політсили опиняться сам на сам у парламенті.

"Наш план A, B, і C – ніколи не мати жодної коаліції з "ОПЗЖ", ми ніколи цього не зробимо. Для нас це є принципово, тому що можна мати з будь-якою українською політичною силою будь-яку розмову, навіть якщо там різні ідеології. Проблема в тому, що "ОПЗЖ" – не українська політична сила. Це класична п'ята колона. І вона відстоює позиції просто припинення існування української держави як такої. Тому тут не може бути жодного компромісу – він просто неможливий", – відповів він і спрогнозував, що "ОПЗЖ" ніколи не матиме 50% у парламенті.

"Стратегія "Європейської солідарності" зрозуміла кожній людині – тим, хто її підтримує, або не підтримує. Очевидно, що наша сила виступає за європейський вибір держави, за українське майбутнє в усіх сенсах. Стратегію ми маємо, з усіма силами, які готові бачити Україну в Європі – ми готові співпрацювати. А з усіма тими, хто бачить нас частиною Російської імперії, ми не можемо співпрацювати, це неможливо в принципі", – зазначив Гончаренко.

"Що стосується чинної влади – вона безпорадна, вона не здатна ні що. Абсолютно, на жаль – це величезна проблема. У мене немає думки, що Зеленський є зрадником, що він хоче Україну знищити як державу і приєднати її до Росії. Я сподіваюся, що ні. Але своєю безпорадністю, своєю нездатністю відповісти на виклики він робить Україну слабшою і він робить нас більш залежними від Росії і підсилює позиції п'ятої колони. Це є величезна проблема, на яку ми звертаємо увагу", – наголосив політик.

"У чинній владі є деякі здорові достатньо сили, і навіть у фракції "Слуга народу" в парламенті їх можна побачити. Але в цілому ці люди не несуть нічого. Хтось може сказати, якою бачить Україну "Слуга народу" через 5 років? Про "ЄС" на це питання можна відповісти, про "ОПЗЖ" на це питання можна відповісти. Мені не підходить їхня відповідь, але я можу відповісти. А на запитання – якою бачить Україну "Слуга народу" – не знаю, і цього не знає ніхто. Цього не знає сам особисто Зеленський і все його оточення", – додав Гончаренко.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, 42% українців вважають головним розчаруванням минулого року президента Володимира Зеленського: такі результати показало опитування, проведене Центром Разумкова у грудні.

Попередній матеріал
Комунальний колапс: на Дніпропетровщині у стояках житлових будинків замерзла вода
Наступний матеріал
Зник у полоні окупантів: чому відомого спортсмена майже 6 років не включають до списків на обмін
Loading...