Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Світові лідери визнали, що Україна з 2014-го по 2019-й роки зробила більше, ніж за всі роки незалежності – Порошенко

Читайте по-русски
П'ятий Президент України зазначив, що політсили, у яких він був членом, багато зробили для нашої країни і для повернення України до Європи

Українці мають визнати, що 30 років відновлення незалежності країни були використані не найкращим чином, але головні перемоги ще попереду. З такою заявою в етері ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" виступив п'ятий Президент України та лідер політичної партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

"З 1991-го по 2002-й рік більшість в українській владі займали де-факто сили, які сповідують діючу путінську формулу "українці і росіяни – це один народ". Більшість у парламенті за той час займали комуністи, які є п'ятою колоною Росії. Була Вітренко, яка вимагала відновлення Радянського Союзу", – розповів політик.

За словами Порошенка, політичні сили, членом яких він був, багато зробили для України.

"Мені приємно, що абсолютна більшість світових лідерів і авторитетних міжнародних організацій сказали, що Україна з 2014-го по 2019-й рік зробила більше, ніж за 25 років нашої незалежності. Це висока оцінка дій нашої команди, і результати говорять самі за себе", – підсумував Петро Порошенко.

Дивіться повну версю ток-шоу:

Нагадаємо, що Петро Порошенко одразу після участі у Марші патріотів виступив перед прихильниками на Співочому полі. Він подякував патріотам за потужний Марш захисників України і, зокрема, звернувся до Володимира Зеленського.

Попередній матеріал
Порошенко: Українці просто не дозволять чинити в Україні злочини, які нині чинять в РФ і Білорусі Путін і Лукашенко
Наступний матеріал
"Мрія" над головою: Хрещатиком пройшов масштабний військовий парад до Дня Незалежності
Loading...