5 канал

Суцільне цитування, ліричні прокурори, та "не докази, а мотлох": суд обирає запобіжний захід Полякову

Наразі судді пішли радитися – мають вирішити, яким буде запобіжний захід

Судді Солом'янського райсуду пішли у нарадчу кімнату, щоб обрати запобіжний захід Максиму Полякову – нардепу, якому закидають бурштинові оборудки. Прокурори просять для парламентарія заставу в 505,2 тис. гривень. Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу" Анна Мірошниченко.

Солом'янський районний суд Києва обирає запобіжний захід народному депутату України Максиму Полякову. Раніше Верховна Рада зняла з нього депутатську недоторканність та погодилася притягти до кримінальної відповідальності. Втім, подання ГПУ про затримання та арешт у парламенті не підтримали. Поляков – один із фігурантів так званої "бурштинової справи". Його підозрюють в отриманні хабара $7,5 тис. за необхідні правки в законодавство. 13-го липня він отримав підозру від Генпрокуратури.

"Сам нардеп сьогодні прийшов до суду, обидві сторони встигли висловити свої аргументи. Під час свого виступу прокурори цитували розмову спецагента НАБУ Катерини із помічницею Полякова. Цитували фрагменти, які вказують на вимагання нардепом, через помічницю, від Катерини грошей. Прокурори були досить такі ліричні, не вступали у конфлікт із адвокатами Максима Полякова. Справа по суті ж бо ще не розглядається, тільки запобіжний захід. Адвокати своєю чергою відбивалися як могли від звинувачень і теж цитували розмову помічниці Полякова зі спецагентом Катериною. Наводили саме ті частини, де народний депутат, ні їхню думку, не вимагав грошей", – розповіла кореспондент "5 каналу".

Сам підозрюваний теж взяв слово на засіданні. Солідарний із позицією адвокатів: ніяких хабарів не брав, справа замовна і є провокацією, усі докази прокуратури – ні що інше як "мотлох" – так він та адвокати назвали документи прокуратури. Тож наразі суд має вирішити, яким буде запобіжний захід – тримання під вартою чи застава у півмільйона гривень.

Дивіться фотогалерею:

ФОТО: Соболєв і Ляшко у ВР побилися за мікрофон біля заблокованої трибуни

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Речник Міноборони: Під час бою біля Красногорівки були знищені шість терористів, ще вісім – поранені
Наступний матеріал
Справа екс-голови КМДА Попова: потерпілі систематично ігнорують судові засідання
Loading...