Суд у справі ОВК №132 очікує на представників "УДАРу" та ЦВК [відео]

  У розгляді справи по 132-му виборчому округу, що у Первомайську, оголошено перерву до опів-на-третю. В київському апеляційному суді чекають на представників УДАРу та ЦВК.

  За опозиційним паралельним підрахунком голосів, на 132-му окрузі переміг Аркадій Корнацький, натомість, до ЦВК надійшли протоколи, які засвідчують перемогу регіонала Віталія Травянка. 5 листопада ЦВК визнала, що не в змозі встановити результати виборів у п’яти округах – зокрема, і на 132-му. Таке рішення Центрвиборчкому опозиція оскаржує в суді. Присутній на засіданні голова ради Об’єднаної опозиції – Арсеній Яценюк – заявив, що на 132 окрузі було подано сфальшовані протоколи із 33-х дільниць.

  Арсеній Яценюк, голова ради Об’єднаної опозиції: "З усіх протоколів - 33 дільничних виборчих комісії мають два комплекти протоколів. Один комплект протоколів - який є у кожної партії, у кожного члена ДВК, який встановив перемогу депутата від опозиції - Корнацького. І є інший комплект протоколів - який принесли до Центральної виборчої комісії. Цей комплект протоколів написаний однією людиною, всі підписи під ними - сфальшовані, всі цифри - сфальшовані".

  Водночас, опозиція не братиме участі у розгляді змін до виборчого закону для проведення повторного голосування в округах, заявив Яценюк. Він наголосив, що натепер опозиція опікується лише одним питанням – зобов’язати Центральну виборчу комісію виконати свій обов’язок і встановити підсумки голосування в одномандатних округах на підставі протоколів дільничних виборчих комісій. І нагадав, що жодного остаточного рішення про проведення перевиборів ані Верховна Рада, ані ЦВК не ухвалювали.

  Попередній матеріал
  Суд відмовив у позові опозиції щодо результатів по 94-му окрузі
  Наступний матеріал
  Експерти: влада витискає українську мову з освіти та книговидавництва
  Теги: