фото АПУ

Стратегія деокупації Криму та зміцнення СММ: Порошенко зустрівся з генсеком ОБСЄ

  У ході зустрічі сторони окремо обговорили діяльність СММ ОБСЄ та потреби зміцнення оперативної роботи Місії на сході

  У середу, 13 вересня, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з новопризначеним Генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Ґремінґером. Про це повідомляє прес-служба АПУ. 

  Як стало відомо, у ході розмови Президент розповів Генсеку ОБСЄ про поточну ситуацію на сході, імплементацію Мінських домовленостей, а також окреслив бачення стратегії деокупації Криму.

  Крім того, сторони обговорили діяльність СММ ОБСЄ та потреби зміцнення оперативної роботи Місії.

  "Петро Порошенко звернувся до Генерального секретаря з проханням сприяти наданню СММ нового технічного оснащення, що підвищить якість повсякденної роботи спостерігачів СММ. Було наголошено на важливості повного та безперешкодного доступу СММ ОБСЄ до всієї тимчасово окупованої території Донбасу, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону", - зазначається у повідомленні.

  Також Порошенко та Ґремінґер скоординували підходи щодо розміщення миротворчої місії ООН на всій території окупованого Донбасу. Український же Президент наголосив на важливості налагодження інтенсивного діалогу між ОБСЄ та ООН з даного питання.

  Також Глава держави закликав Генсека ОБСЄ задіяти всі можливі механізми Організації для звільнення українських політичних в'язнів в Росії та Криму, а також заручників, що утримуються російськими окупаційними військами на Донбасі.

  Нагадаємо, у серпні Президент України Петро Порошенко висловив невдоволення роботою місії ОБСЄ на Донбасі та заявив, що представники місії "мають спостерігати 24 години 7 днів на тиждень". 

  Попередній матеріал
  Без очей та з зубами-різцями: ураган "Харві" викинув на техаський пляж небачене створіння
  Наступний матеріал
  Старт Ліги чемпіонів: донецький "Шахтар" переміг італійський "Наполі"