"Страна.UA" опублікувала фейкове інтерв'ю з Патріархом Варфоломієм
"Страна.UA" опублікувала фейкове інтерв'ю з Патріархом Варфоломієм Духовний фронт України

"Страна.UA" опублікувала фейкове інтерв'ю із Патріархом Варфоломієм – заява Константинополя

  Читайте по-русски
  Вселенський Патріархат: інтерв’ю з Патріархом Варфоломієм для "Страна.ua" є фейком

  Вселенський Патріархат назвав фейком так зване "інтерв'ю" нібито Варфоломія для проросійського видання strana.ua. Про це повідомляє "Духовний фронт" із посиланням на заяву Константинополя.

  "28 липня на проросійському пропагандистському сайті "Страна.ua" вийшов матеріал із суперечливими твердженнями як про Святу Софію, так і про надання Томосу про автокефалію Православній церкві України", – зазначає видання.

  "Страна" заявила, що Вселенський патріарх нібито дав "інтерв'ю" співробітниці ресурсу під час свого нещодавнього візиту на острів Тенедос. Проте прес-служба клірика заперечила розмову Варфоломія взагалі з будь-якими ЗМІ в цей час.

  "Патріарх під час свого перебування на острові Тенедос не давав жодних інтерв'ю, ні у формі заяви, ні у формі коротких коментарів до питань цього конкретного чи будь-якого ЗМІ. Це правда, що до Вселенського патріарха звернулася згадана українська дама зі своєю родиною і представилась як журналіст, та попросила про інтерв'ю, але Вселенський патріарх чемно відмовився", – наголосили у Варфоломія.

  Попередній матеріал
  "Відповідатимуть за кожного загиблого": у МВС пригрозили міським головам, які не хочуть посилювати карантин
  Наступний матеріал
  Банк у Києві захопив громадянин Узбекистану, стали відомі його вимоги
  Loading...