Максим Степанов
Максим Степанов YouTube / Рандеву

Степанов пояснив введення локдауну після свят – згадав про "український менталітет"

Читайте по-русски
У країнах Європи інакше ставляться до виконання рекомендацій уряду. Зокрема і щодо карантину

Голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що жорсткого карантину під час святкувань Нового року та Різдва в Україні все одно ніхто би не дотримувався, пояснивши це "ментальністю". Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" Савіка Шустера.

Міністр наголосив, що обмеження посилюють, аби розірвати ланцюг передачі вірусу COVID-2019.

"Але ми живемо в Україні! І ми бачимо, як іноді виконуються ті обмеження, які ми вводимо. Є наша ментальність. Ми розуміємо, що якщо жорсткий карантин вводиться в якихось європейських країнах – його дотримуються...Ми розуміємо, що в нашій країні, іноді, коли написано, що ресторан повинен працювати до 22:00, але ми бачимо роботу до 01:00, і так далі", – пояснив Степанов.

За його словами, урядові доводиться балансувати між епідеміологічними показниками і звичайним життям, враховуючи економічні можливості країни пережити посилення карантину. Але точні дати для локдауну обрали з огляду на прогнози фахівців щодо зростання кількості інфікованих та хворих на грип, зауважив Степанов.

Нагадаємо, у МОЗ розраховують, що посилений карантин у січні посприяє зменшенню кількості COVID-хворих на 50%.

Довідково: жорсткий локдаун діятиме в Україні на початку 2021 року – з 8 до 24 січня включно. При цьому працюватиме громадський транспорт, а під обмеження потраплять кафе, ресторани, спортивні зали, ТРЦ, непродовольчі ринки.

 

Попередній матеріал
У Черкасах рятувальники майже 3 години гасили пожежу на площі 800 м кв
Наступний матеріал
У Запоріжжі новообрані депутати побилися під час голосування за голову облради
Loading...