5 канал

Стали відомі деталі обшуків у Кернеса та Добкіна: близько сотні працівників ГПУ прибули до Харкова

Наразі обшуки у готелі, в якому мешкає Генадій Кернес, завершено

Правоохоронці зібрали матеріали про порушення законодавства з боку чиновників міської ради Харкова, передає кореспондент "5-го каналу" з місця подій. 

Зазначимо, що наразі обшуки у готелі, в якому мешкає Геннадій Кернес, завершено, втім, продовжуються у будинку матері Добкіна. З приміщення готелю вийшло близько 20 правоохоронців зі зброєю та у камуфляжній формі. Не надаючи жодних коментарів, вони сіли у автобуси та поїхали з місця обшуків. У готелі "Національ" усі слідчі дії вже завершено. Правоохоронці жодних коментарів не дають.

Щодо обшуків в будинку, який належить матері Добкіна. На місце обшуку приїхав сам Михайло Добкін і надав прописку в цьому помешканні.

Також з 7.00 ранку у місці посилено працюють силовики. До міста прибули близько сотні працівників Генеральної прокуратури.

У Харкові з самого ранку тривають обшуки у приміщеннях, які належать міському голові Геннадію Кернесу та матері депутата Михайла Добкіна. Обшуки відбуваються у зв'язку з кримінальним провадженням щодо організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн.

Попередній матеріал
Астрономи створили першу тривимірну мапу зірок Чумацького Шляху
Наступний матеріал
Судді, які повстали проти системи, потребують захисту від держави: комісія – зволікає

СБУ провела обшуки в українському офісі НТВ+

Генпрокуратура проводить обшуки в "Укргазвидобуванні"

Довготривалі обшуки у ДПСУ завершено, вилучили певні матеріали – Слободян

Обшуки в офісі ДПСУ тривають вже майже 7 годин