Сенат США
Сенат США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

США збільшить безпекову допомогу Україні до $300 млн

  Читайте по-русски
  Із зазначеної суми 100 млн дол. має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь

  Сенат Сполучених Штатів Америки запропонував збільшити до 300 млн дол. безпекову допомогу Україні в оборонному бюджеті на 2020 рік. Про таке повідомила прес-служба Посольства України в США на своїй сторінці у Facebook.

  "Важливе рішення, на яке ми чекали. Активна взаємодія з Конгресом США та Пентагоном, збільшення довіри до України дають свій результат", – зазначили в посольстві.

  "Комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект закону "Про бюджет США на 2020 р. на потреби національної оборони". Ним санкціоновано виділення Пентагону 300 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні, що на 50 млн дол. перевищує асигнування поточного року", – йдеться у тексті.

  Із зазначеної суми 100 млн. дол. має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь.

  "Згідно з документом, пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності Збройних сил України шляхом включення до неї засобів берегової оборони та протикорабельних ракет", – додали в повідомленні.

  Слід зазначити, що закон "Про бюджет США на 2020 р. на потреби національної оборони" набуде чинності після його ухвалення Сенатом і Палатою представників та підписання президентом США.

  "Щиро вдячні Комітетові з питань збройних сил Сенату за важливе рішення, спрямоване на посилення безпекової та оборонної допомоги США Українській державі у боротьбі з російською агресією, що триває", – підсумували українські дипломати.

  Як повідомляв 5.UA, американський президент Дональд Трамп підписав пакет законодавчих актів, що передбачає збільшення допомоги Україні на цей рік до 700 мільйонів доларів. 

  Попередній матеріал
  Український політв'язень Клих оголосив голодування
  Наступний матеріал
  Стало відомо, як перевірятимуть отримувачів соцвиплат – Мінфін
  Loading...

  Стало відомо, хто обійме посаду Джона Маккейна в Сенаті США

  Порошенко зустрівся з делегацією Сенату США: що обговорили

  У Вашингтоні попрощалися із сенатором Джоном Маккейном

  "Він поклав життя служінню цій країні": як США прощалися із Джоном Маккейном

  Крісло Маккейна в сенаті може зайняти його вдова Сінді

  "Відрізати Путіна від фінансів": сенатор США розповів про нові "нищівні санкції" проти РФ