Миротворці ООН
Миротворці ООН yabiladi.com

США прокоментували ймовірну участь росіян у миротворчій місії ООН на сході

Миротворчі сили ООН повинні мати широкі повноваження щодо гарантування безпеки і не містити "російського персоналу"

Сполучені Штати виступають проти того, аби до складу миротворчої місії ООН на сході України увійшли представники Росії. Про це заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю газеті The Washington Post, передає DW.

У Вашингтоні вважають, що місія ООН повинна мати свободу переміщення по всьому Донбасу. "Контингент повинен мати доступ до українсько-російського кордону і не мати у своєму складі жодного російського персоналу", – наголосив Волкер.

Також він виступив за те, аби направити на Донбас миротворчий контингент ООН, який би мав би широкі повноваження щодо гарантування безпеки.

Як зауважив спецпредставник США, стратегія Вашингтона базується на припущенні, що очільник Кремля прагне або щонайменше розглядає можливість відмови від своїх фінансових і військових зобов'язань на сході України. Утім, якщо довгострокова мета Путіна полягає у створенні "промосковської України", тоді його постійне втручання дає протилежний ефект, зауважив Волкер.

Він запевнив, що переговори з Росією щодо запровадження "блакитних шоломів" на сході триватимуть. На думку Волкера, миротворчий план вселяє надію на повернення до "Мінська-2".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/

Попередній матеріал
Росія спробує застосувати щодо Сущенка "білоруську схему"– Фейгін
Наступний матеріал
Якщо Росія повернеться у ПАРЄ, Україні там робити нічого – Ар'єв
Loading...