5.ua

США допоможуть Україні боротись із російською пропагандою

  Дипломатичну кампанію з боротьби з брехнею розпочинають Сполучені Штати в Україні. Про таке заявила заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд.

  Кампанія має на меті протистояти російській пропаганді напередодні президентських виборів. США вважають за необхідне допомогти Україні в спростуванні чуток та відвертої брехні та допомогти боротися за правдиве висвітлення ситуації за кордоном. США вважають, що травневі президентські вибори відбудуться успішно та стануть початком відновлення країни.

  Загалом же заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд окреслила передвиборчу ситуацію, як сприятливу: "На вибори 25 травня зареєструвалися 20 кандидатів. Вони представляють весь політичний спектр України. Тому українці отримають дуже великий вибір, вочевидь, частина учасників зійде з дистанції – а це дуже здорово. Медійний простір та базові умови для виборів – якщо не зважати на ситуацію з безпекою – є найкращими з усіх, які коли-небудь були в країні. Перехідний уряд всіляко сприяє організації процесу, відбуваються бурхливі публічні дебати в приватних та громадських медіа".

  Нагадаємо, вчора у Києві стартував 7-й безпековий форум. Це міжнародний захід, у якому беруть участь чимало політиків та дипломатів. Цьогорічна тема заходу: "Безпека на лінії розриву". У центрі дискусій - останні події в Україні та їхній вплив на ситуацію в сусідніх державах, Європі та усьому світі.

  Попередній матеріал
  Держдума Росії змінила конституцію заради Криму
  Наступний матеріал
  Міністри фінансів G7 обговорили допомогу Україні
  Теги:
  Loading...