Фото citynews.ca

Міністри фінансів G7 обговорили допомогу Україні

  Міністри фінансів і глави емісійних банків семи провідних індустріальних країн обговорили ситуацію в Україні і потреби країни у фінансовій допомозі.

  Конкретно йшлося про виділення Україні пакету допомоги у розмірі 18 млрд доларів протягом двох років і ряд інших заходів. Ця тема буде знову обговорюватися на весняній сесії Міжнародного валютного фонду, що починається 11 квітня, відзначає агентство Reuters.

  Як говориться у заяві, оприлюдненій за підсумками зустрічі, яка відбулася у Вашингтоні в четвер, 10 квітня, говориться, що обговорювалися також можливі наслідки української кризи для світової економіки.

  Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела, на зустрічі обговорювалося і питання про додаткові санкції відносно Москви, однак побоювання з приводу негативних наслідків таких кроків для європейської та світової економіки завадили G7 сформувати єдину позицію.

  Відмітимо, в заяві міністрів тема санкцій відображення не знайшла.

  Як повідомив Bloomberg, у четвер, 10 квітня, міністр фінансів США Джейкоб Лью у ході зустрічі з міністром фінансів РФ Антоном Сілуановим заявив, що "США готові ввести значні додаткові санкції відносно Росії, якщо вона продовжить ескалацію ситуації в Україні".

  Попередній матеріал
  США допоможуть Україні боротись із російською пропагандою
  Наступний матеріал
  На Чонгарі затримали п’яного російського військового