5.ua

США допоможуть Україні, коли Кабмін визначить пріоритети надання такої допомоги

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак обговорив з представниками Уряду США питання технічної допомоги нашій державі та підтримки економічних реформ. 17 березня під час зустрічі було обговорено проблеми координації всієї технічної допомоги Україні та Уряду, яка надходить з-за кордону. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  Остап Семерак зазначив представникам США, що допомога поділятиметься за такими напрямками: безпека, макроекономіка та відновлення суспільної злагоди.

  З боку американської сторони було наголошено, що США готові надати Україні як технічну, так і економічну підтримку, але для цього український Уряд має визначитися з пріоритетними напрямками цієї допомоги. Остап Семерак зауважив, що звернувся до всіх міністрів Уряду щодо визначення пріоритетів.

  У свою чергу, американська сторона виступила з ініціативою створення так званої «донор-спільноти», до якої входитимуть як американці, так і європейці і яка буде покликана координувати надання необхідної допомоги Україні. Сторони також обговорили необхідність створення координаційного центру реформ, до якого будуть залучені українські та міжнародні експерти.

  Під час зустрічі Остап Семерак наголосив, що український Уряд працює за принципом "Сто днів – сто кроків".

  Попередній матеріал
  Результати кримського "референдуму" завищені щонайменше у 10 разів – Мін`юст (оновлено)
  Наступний матеріал
  Сепаратисти попросять кримських татар звільнити частину земель
  Теги:
  Loading...