dt.ua

Справа Сущенка: російський консул нарешті прийшов до МЗС України

МЗС передало російській стороні ноту протесту у зв’язку з незаконним затриманням українського журналіста

У Міністерстві закордонних справ України відбулася зустріч з першим секретарем з консульських питань Посольства РФ в Україні І.Заворіним, передає прес-служба українського МЗС.

"Російському дипломату було висловлено занепокоєння у зв’язку з ненаданням всупереч положенням Віденської конвенції про консульські зносини та Консульської конвенції між Україною та Російською Федерацією дозволу на зустріч консульської посадової особи України з незаконно затриманим на території Росії українським журналістом Романом Сущенком та ігноруванням російською стороною численних звернень Посольства України в РФ з цього приводу", – мовиться в повідомленні.

Крім того, російській стороні також було передано ноту протесту у зв’язку з незаконним затриманням на території Росії українського журналіста Романа Сущенка та недопуском до нього українського консула.

Нагадаємо, вчора, 6 жовтня, російський консул не прийшов до Міністерства закордонних справ України, аби пояснити, чому не допустили українського консула до арештованого українського журналіста у Росії Романа Сущенка.

Додамо, раніше МЗС України висловило протест у зв'язку із затриманням у Москві власного кореспондента національного інформаційного агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка.

Попередній матеріал
Нобелівську премію миру вручили президенту Колумбії
Наступний матеріал
Розвідка повідомляє про нові втрати армії РФ на Донбасі

Нардеп від БПП: Якщо Україна введе візовий режим з РФ, Росія матиме право відкрити консульські відділи в усіх обласних центрах

Росія пригрозила, що збиватиме американські літаки у Сирії

Слідом за арештом: стало відомо, коли Росія оголосить офіційне звинувачення українцю Сущенку

Росія вперше розгорнула потужну систему SA-23 Gladiator за межами країни – Fox News