Ранкова абетка перед радою. Депутати опозиції шикуються з літерами у гасло «Юлі – волю!»
Арсен Аваков, народний депутат, «Батьківщина»: «Нам плакаты дали митингующие, мы пришли, взяли и представили здесь.
Олександра Кужель, народний депутат, «Батьківщина»: «Найцікавіше було, як «Беркут» від нас утікав: ми – до них, вони – від нас. Як від святої водички нечиста сила».
Регіоналів теж припрошують. Погоджуються поодинокі – та й то лише на фотосесію.
Журналіст: «То Юлі – волю?»
Олег Царьов, народний депутат, ПР: «Юле – волю? А почему бы и нет? Надо только понять, как».
Далі літери несуть у залу. Відкривають засідання з гаслом. І з музичним вітанням імениннику – лідеру «Свободи».
На цьому – пауза. У спікера домовляються продовжити цю паузу до 16-ї, щоби надвечір, вже після зустрічі Президента з місією Кокса-Квасневського, спробувати проголосувати у пакеті усе потрібне для угоди. Бодай – як чернетку.
Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Ми готові на будь-які компроміси. Ми запропонували пакет з трьох законопроектів. Перше – прийняти законопроект в першому читанні про звільнення Юлії Тимошенко, внесений Лабунською. Друге – прийняти в першому читанні законопроект про прокуратуру, і третє – прийняти в першому читанні законопроект про вибори України».
Юрій Мірошніченко, представник Президента у ВРУ: «Є політична воля проводити консультації і шукати вихід. Партія регіонів пропонує створити робочу групу, де б можна було це питання узгодити і підписати закон всім разом, від всіх фракцій. Поки-що такого бажання і такої готовності немає від опозиції».
До компромісів умовно готові, але інтонації регіоналів незмінні.
Кокс і Кваснєвський заходять через центральний вхід ради. Традиційно – без коментарів. Бесіда у Рибака за зачиненими дверима.
Надвечір – повні ложі: журналістів, гостей, глядачів. В Раду приходить донька Юлії Тимошенко. Але навіть о 17-й вечірнє засідання не розпочалося.