Сьогодні депутати Європарламенту збираються ухвалити жортску резолюцію щодо подій в Україні

  Депутати Європарламенту сьогодні мають ухвалити жорстку резолюцію щодо подій в Україні із закликом запровадити санкції проти українських можновладців та олігархів. Голосування відбудеться по обіді у Страсбурзі. Початок розгляду питання запланований на 13:00 за київським часом.

   

  Спільний проект документу, оприлюднений напередодні, складається з понад двох десятків пунктів. У ньому йдеться про запепокоєння Європи тим, що попри міжнародний тиск українська влада продовжує політику залякування та репресій. Будь-яке насильство проти демонстрантів пропонується вважати порушенням основних прав людини, що може призвести до серйозних міжнародних наслідків. Закликають не вдаватися до насильства і мітингарів. Єдиним способоом розв`язати конфлікт європарламентарі називають дискусію між сторонами протистояння. Лунали на учорашній сесії Європарламенту і більш конкретні пропозиції.

  Вітаутас Ландсбергіс, депутат Європарламенту:«Спершу наші санкції мають торкнутися виконувача обов`язків міністра внутрішніх справ України - Віталія Захарченка. Він прямо відповідає за застосування надмірної сили проти мітингарів. Також має бути реструктуризований спецпідрозділ «Беркут». Допомогу українському народу маємо надати вже зараз. Після Олімпіади президент Росії Путін буде готовий до нових деструктивних дій».

   

  Тунне Келам, депутат Європарламенту:«Маємо визнати: президент України Янукович повністю втратив довіру. Найкраще, що він може зробити для вирішення кризи - піти у відставку. Простимулювати цей крок ми можемо, заморозивши рахунки олігархів, які підтримують Януковича. Для українського ж народу треба запропонувати змістовний план підтримки».

  Попередній матеріал
  Сьогодні депутати знову зберуться у ВР щоб обговорити поверення до Конституції 2004 року
  Наступний матеріал
  «Правий сектор» та "УНА-УНСО" звільнили приміщення Рівненської ОДА
  Теги:
  Loading...